Rakvere Reaalkoolis lõpetas 52. lend

Loomise kuupäev 22.06.2026

12. juunil lõpetas Rakvere Reaalkooli 52. lend. Pidulikul lõpuaktusel anti noortele üle põhikooli lõputunnistused, kõlasid head soovid ning tänusõnad. 


Kooli direktor Martti Marksoo tervitas lõpetajaid ja külalisi. Muusikalise elamuse pakkusid vilistlane Katre Kurg, Rakvere Reaalkooli õpetaja Liisi Klaos ning RRK õpetajate ansambel. Kaunid laululood lisasid aktusele sooja, südamliku ja piduliku meeleolu.


Päeva keskmes oli tunnistuste üleandmine 9.a, 9.b, 9.c ja 9.e klassi lõpetajatele. Kiitusega lõpetasid Sofia Merilo, Katarina Kozan ja Carolyn Lauri. Häid soove jagas lennukaaslastele Aron Neeme, 9. klasside õpetajate nimel võttis sõna Argo Kongi ning lapsevanemate esindaja Anu Viita-Neuhaus soovis noortele kõrget lendu, ettevõtlikkust ja unistuste täitumist. Ette loeti ka tervitus endiselt klassijuhatajalt Lisett Pajupuult.
Lõpetajad tänasid õpetajaid, kes on neid nende kooliteel toetanud, julgustanud ja juhendanud.


RRK koolipere soovib kõigile lõpetajatele julgust unistada, sihikindlust oma eesmärkide poole liikuda ning palju kordaminekuid edaspidiseks. 
Aitäh õpetajatele, lapsevanematele ja kõigile, kes selle päeva eriliseks muutsid!
Palju õnne Rakvere Reaalkooli põhikooli lõpetajatele! 


Kuma pildigalerii: https://cloud.kuma.ee/index.php/s/wN2O9xY597KuNS5link opens on new page


 

Viimati muudetud 22.06.2026.