Новости

Kooli mälestusteraamat! Aita kaasa! 17. февраля

RRG kutsub 22. aprillil 2023 kooli lõpetajaid, endiseid ja praeguseid õpetajaid kooli 50. aastapäeva vilistlaste kokkutulekule! Palun jagage ja levitage peo infot ning ootame kõiki sellele toredale üritusele osalema!
Teeme kõik iseendale ühe ägeda olemise!


Poole sajandi jooksul on kogunenud palju mälestukilde. Kooli juubeli puhul anname välja Rakvere 3. Keskkooli / Rakvere Reaalgümnaasiumi õpilaste ja õpetajate lugude raamatu. Raamatule tuleb meie kooli nägu: soe ja sõbralik, helge ja heatahtlik, aga ikka väikeste krutskitega.

 

Kutsume kõiki raamatu ilmumisele kaasa aitama. Kui tunned, et soovid kooli raamatu toimetamist ja kirjastamist toetada, saad seda teha MTÜ Rakvere Reaalgümnaasiumi Vilistlaskogu EE062200221059486454. Oleme iga toetuse eest väga tänulikud.

 

Suurtoetaja nime, kes panustab 100 või enam euroga, trükime raamatusse. 100 või enama euroga toetades saad lisaks äramainimisele raamatus ahjuvärske uue raamatu omanikuks ning prii pääsme kokkutulekule.

 

Loodame, et aitate meie kooli lugu luua, jätate oma panuse ajalukku ja tulete peole!

 

----

 

Kokkutuleku piletite ning raamatute eelmüük: 

 

  • Kokkutuleku sissepääs 25 EUR (lisa ülekande selgitusse oma ees- ja perekonnanimi) ;
  • Kokkutuleku sissepääs + raamat = 50 EUR (lisa ülekande selgitusse oma ees- ja perekonnanimi + raamat).
  • Suurtoetaja 100+ EUR - nimi (lisa ülekande selgitusse oma ees- ja perekonnanimi).

Saaja :  MTÜ Rakvere Reaalgümnaasiumi Vilistlaskogu
Konto : EE062200221059486454

Pileti hind on 25 EUR ja raamatu hind on 25 EUR.

Pileti hind koha peal 30 EUR

Poole sajandi jooksul on kogunenud palju mälestukilde. Kooli juubeli puhul anname välja Rakvere 3. Keskkooli / Rakvere Reaalgümnaasiumi õpilaste ja õpetajate lugude raamatu. Raamatule tuleb meie kooli nägu: soe ja sõbralik, helge ja heatahtlik, aga ikka väikeste krutskitega.

 

Kutsume kõiki raamatu ilmumisele kaasa aitama. Kui tunned, et soovid kooli raamatu toimetamist ja kirjastamist toetada, saad seda teha MTÜ Rakvere Reaalgümnaasiumi Vilistlaskogu EE062200221059486454. Oleme iga toetuse eest väga tänulikud.

 

Suurtoetaja nime, kes panustab 100 või enam euroga, trükime raamatusse. 100 või enama euroga toetades saad lisaks äramainimisele raamatus ahjuvärske uue raamatu omanikuks ning prii pääsme kokkutulekule.

 

Loodame, et aitate meie kooli lugu luua, jätate oma panuse ajalukku ja tulete peole!

 

----

 

Kokkutuleku piletite ning raamatute eelmüük: 

 

  • Kokkutuleku sissepääs 25 EUR (lisa ülekande selgitusse oma ees- ja perekonnanimi) ;
  • Kokkutuleku sissepääs + raamat = 50 EUR (lisa ülekande selgitusse oma ees- ja perekonnanimi + raamat).
  • Suurtoetaja 100+ EUR - nimi (lisa ülekande selgitusse oma ees- ja perekonnanimi).

Saaja :  MTÜ Rakvere Reaalgümnaasiumi Vilistlaskogu
Konto : EE062200221059486454

Pileti hind on 25 EUR ja raamatu hind on 25 EUR.

Pileti hind koha peal 30 EUR