Meie lood

Ülekooliline koolivorm alates õa 2024/25 13. mai

Rakvere Reaalkoolis toimus RRK vormiriiete moeshow.
Õpilased ja õpetajad näitasid kooliperele erinevaid võimalusi, kuidas kooli logoga riideid omavahel kombineerida.


Nüüd on saadaval lisaks polosärkidele, kleitidele, kampsunitele, vestidele ka ülimegaägedad pusad.
Pusade värve on päris mitu ja neid saab juba tellida
Päris mitmed asjad (erinevad värvid ja suurused) on koolimajas juba olemas ning ootavad omanikke. Tule ja uuri huvijuhi ruumis. Kui sobib, saad selle endale soetada.
 
Pusa hind on 28 eurot.
Teiste esemete hinnad leiab vormivabriku lehelt (vaata linki eestpoolt).
 
Aitäh meie kooli ägedatele modellidele!
Suured tänud teile, peakorraldajad õpetajad Erika Bauer ja Kadi Inno!

MIKS koolivorm?

Meie kooli vorm peegeldab meie kooli nägu. Koolivorm väljendab õpilaste ühtsust ja loob oma kooli tunnet, suurendades austust oma kooli vastu. Samas peaks vorm vältima õpilaste kriitikat kaaslaste riietumise aadressil. Paljudel õpilastel puudub tänapäeval selge piir piduliku, sportliku ja argipäevariietuse valikul. Püüame kujundada üldist riietumiskultuuri. Vormiriie muudab ka lapsevanema elu pisut lihtsamaks, pole vaja pead murda, mida lapsele hommikul selga panna.Ühtse koolivormi kandmine aitab koolis luua rahuliku pildi silmale ning aitab vältida tarbimisrallit.
 
 
Lisainfo:
  • Pusad on unisex ehk siis pigem suurem suurus (S on meeste S).
  • Suurused ja näidised olemas ka vormivabriku lehel.
Nüüd on saadaval lisaks polosärkidele, kleitidele, kampsunitele, vestidele ka ülimegaägedad pusad.
Pusade värve on päris mitu ja neid saab juba tellida
Päris mitmed asjad (erinevad värvid ja suurused) on koolimajas juba olemas ning ootavad omanikke. Tule ja uuri huvijuhi ruumis. Kui sobib, saad selle endale soetada.
 
Pusa hind on 28 eurot.
Teiste esemete hinnad leiab vormivabriku lehelt (vaata linki eestpoolt).
 
Aitäh meie kooli ägedatele modellidele!
Suured tänud teile, peakorraldajad õpetajad Erika Bauer ja Kadi Inno!

MIKS koolivorm?

Meie kooli vorm peegeldab meie kooli nägu. Koolivorm väljendab õpilaste ühtsust ja loob oma kooli tunnet, suurendades austust oma kooli vastu. Samas peaks vorm vältima õpilaste kriitikat kaaslaste riietumise aadressil. Paljudel õpilastel puudub tänapäeval selge piir piduliku, sportliku ja argipäevariietuse valikul. Püüame kujundada üldist riietumiskultuuri. Vormiriie muudab ka lapsevanema elu pisut lihtsamaks, pole vaja pead murda, mida lapsele hommikul selga panna.Ühtse koolivormi kandmine aitab koolis luua rahuliku pildi silmale ning aitab vältida tarbimisrallit.
 
 
Lisainfo:
  • Pusad on unisex ehk siis pigem suurem suurus (S on meeste S).
  • Suurused ja näidised olemas ka vormivabriku lehel.