Õppetöö

Projektid ja koostöö

Konkursid

  • Kevad 2023

Rakvere Reaalkool võttis osa MTÜ Rattaga Kooli korraldatud kampaaniast RATTARIKAS REEDE, mille eesmärk on julgustada õpilasi kasutama kooli sõitmiseks jalgratast. Rattarikka reede eesmärk on tuua rattasõit kui tervislik ja keskkonnasõbralik liiklemisviis iga koolipere fookusesse ning julgustada leidma viise, kuidas oma territooriumi ning laste teekonda kooli ja koju rattasõbralikumaks muuta. 

Loosiratas oli meid soosiv ning võitsime Hawaii Expressilt auhinnaks jalgratta Classic Funk , mis omakorda kõikide õpilaste vahel loosimisse läks:

- MTÜ Rattaga Kooli ja Hawaii Expressi korraldatud viiendal rattarikkal reedel osales 47 kooli, loendati 3900 ratast!

Loosiauhinna võitis Rakvere Reaalkool. Rattasaadik, huvijuht Sirli Vahula andis Rattaga Kooli kogukonna grupis teada, et 19. mail 2023 oli koolis 491 õpilast, kellest rattaga tuli kooli 72 õpilast, sh 53 jalgratta, 8 tõukeratta ja 11 sähkuga.

Rattasaadik Sirli (RRK huvijuht) on postitusele lisanud järgmised mõtted: Kooli rattapark võiks olla suurem, päris kitsaks on läinud seal. Tegutseme. On ülimalt tore, et õpilased ja õpetajad käivad rattamatkadel. Aprilli lõpus külastasid kooli Rakvere politseijaoskonna noorsoopolitseinikud ning abipolitseinikud. Kontrolliti ratasete olukorda, rattavarustust ning viidi läbi teemakohane kuldvillak. Naudime rattasõitu, kuid peame kinni liiklusreeglitest  ning ohutusreeglitest.